logo miasta - trzy kolorowe spichrze
Translate:

  MAJ MAM 2021 IX edycja, czyli bezpłatne warsztaty w sieci z okazji Dnia Matki
  Masz marzenie? Masz cel? Masz pomysł? Nie wiesz od czego zacząć?

  Zacznij od warsztatów w sieci – skorzystaj z bezpłatnej możliwości i zacznij realizować swoje marzenia biznesowe!

  Zapraszamy mamy, które chcą rozpocząć swoją aktywność zawodową po urlopie związanym z opieką nad dzieckiem, aktywne kobiety, które mają pomysł na swój biznes, ale nie mają odwagi na pierwszy krok oraz panie, które już działają, realizując swoje pasje i pomysły.

  KIEDY? - 26, 27, 28 29 maja 2021, codziennie w godz. 11.00 – 13.00

  Możesz wziąć udział we wszystkich warsztatach lub tylko w jednym – wybór należy do Ciebie!

  GDZIE – w sieci

  Zarejestruj się TUTAJ

   

  26 maja – środa 11.00 – 13.00

  Część dostępna na FB BCOPW

  Oficjalne rozpoczęcie wydarzenia - Link do wydarzenia TUTAJ

  Powiatowy Urząd Pracy – dotacje na rozpoczęcie działalności gospodarczej dla osób bezrobotnych

  Oferta wsparcia Bydgoskiej Agencji Rozwoju Regionalnego dla początkujących przedsiębiorców

  Szkolenia dostępne dla zarejestrowanych osób

  26 maja 11.30-13.00

  Jak pokonać zniechęcenie?  – Bożena Ciechanowska*

   

  27 maja – czwartek 11.00 – 13.00

  Praca zdalna – jak sobie poradzić i nie zwariować – Dominika Czarnecka-Pijarowska**

   

  28 maja – piątek 11.00 – 13.00

  Co nowego w social mediach – jak je wykorzystać, aby dotrzeć do jak największej ilości potencjalnych klientów – Olimpia Jenczek ***

   

  29 maja – sobota 11.00 – 12.00

  Mamy sobotni relaks - joga śmiechu - Anna Lauda-Michalska****

   

   

  *Jak pokonać zniechęcenie?  – Bożena Ciechanowska

  Bożena Ciechanowska - trener, psychoterapeuta, dyrektor Poradni ZOE, autorka książki „Ktoś więcej”.Prywatnie też mama dwóch córek. Postawiła sobie za cel ludzi budowa a nie rujnować. 

   

  **Praca zdalna – jak sobie poradzić i nie zwariować – Dominika Czarnecka-Pijarowska

  Dominika Czarnecka-Pijarowska – pedagożka, pracuje w nurcie TSR- terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach,  nauczycielka, mama trójki dzieci – 15-latka, 8-latki i 6-latki.
  Od ponad 3 lat prowadzi seminaria inspirujące, warsztaty, webinary, udziela wsparcia indywidualnego i konsultacji w „Ku bliskości”.
  W swojej pracy bazuje na filozofii rodzicielstwa bliskości, pedagogice Jespera Juula, wykorzystuje porozumienie bez przemocy i rodzicielstwo przez zabawę. Inspiruje się takimi autorytetami jak Agnieszka Stein, Lawrence Cohen, Daniel Siegel, Marshall Rosenberg. Jest certyfikowaną trenerką Family Lab Polska, odbyła szkolenie II stopnia TSR- Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach, a także jest absolwentką wielu warszawskich kursów dla profesjonalistów:  Rodzicielstwo bliskości dla profesjonalistów I i II stopnia- konsultacje, Złość i agresja, Wspólnoty wspierające rozwój,  Trudne rozmowy z rodzicami, Rozumieć rozwój dzieci i młodzieży, Seksualność dzieci i młodzieży. Ukończyła magisterskie studia z filologii polskiej o specjalności nauczycielskiej oraz podyplomowe z pedagogiki przedszkolnej z terapią dziecka na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Pracowała w szkole podstawowej i w gimnazjum jako nauczyciel języka polskiego, była wychowawcą w przedszkolu. Studiuje psychologię na Uniwersytecie SWPS.

   

  ***Co nowego w social mediach – jak je wykorzystać, aby dotrzeć do jak największej ilości potencjalnych klientów – Olimpia Jenczek

  Media społecznościowe dają nam ogromne możliwości w promowaniu naszej marki, czasem nawet bezbudżetowo. 

  Co zrobić aby osiągnąć sukces? Nie wystarczy założyć konta. Należy aktywnie uczestniczyć w życiu online naszej marki. Jak? Gdzie? Dlaczego? Z jakich narzędzi korzystać? Na te wszystkie pytania otrzymacie odpowiedź podczas warsztatów, które będę solidnym wprowadzeniem do działań w sieci

  Olimpia Jenczek - specjalista do spraw kreowania wizerunku w sieci. Zawodowo zajmuje się komunikacją i kreowaniem wizerunku w mediach społecznościowych - zarówno marek komercyjnych, jaki i organizacji pozarządowych.

  Jej ulubioną formą komunikacji jest Instagram Stories, relacjonowała między innymi takie wydarzenia jak: Finał WOŚP, Pol'and'Rock Festival, Festiwal Górski im. Andrzeja Zawady, Sektor 3.0 oraz Slot Art Festival.

  W życiu zawodowym napędzają ją szkolenia z zakresu promocji. Autorka książki "Nie zostawaj w tyle – jak wykorzystywać media społecznościowe do promocji i komunikacji działań NGO"

   

  **** Mamy sobotni relaks - joga smiechu - Anna Lauda-Michalska

  Na czym polega joga śmiechu?

   

  Joga śmiechu to specjalnie dobrane ćwiczenia, które poprzez praktyki śmiechu uaktywniają w naszym ciele procesy oddechowe i dostarczają zwiększone ilości tlenu do organizmu.

  Każdy może się śmiać bez powodu- wystarczy wykonanie odpowiednich ćwiczeń.

  Badania naukowe dowodzą, że nasz mózg nie odróżnia śmiechu udawanego od naturalnego i na każdy reaguje jednakowo. 

  Podczas sesji “oszukujemy” mózg dostarczając mu odpowiednią dawkę pozytywnych bodźców. Bardzo często ten udawany śmiech przeradza się w prawdziwy, a właściwe procesy czyli wymiana powietrza w płucach dzieją się same.

   

  Anna Lauda- Michalska, certyfikowany trener jogi śmiechu. Dyplom zdobyła w szkole  dr Madana Katarii- hinduskiego twórcy koncepcji jogi śmiechu.

  Wierzy, że pozytywna energia naszego ciała działa cuda. Na warsztatach stara się przekazać uczestnikom energię uśmiechu codziennego, niewymuszonego żartem czy komedią. Razem z uśmiechem przemyca techniki prawidłowego oddechu oparte na zasadach pranayamy - jogi oddechu. Dotlenione ciało, uśmiech, relaks - to efekty jej zajęć.

   

  ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU :)