logo miasta - trzy kolorowe spichrze
Translate:

  Grupa Wsparcia Psychologicznego wraca po przerwie wakacyjnej!
  Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom i oczekiwaniom, od kwietnia w Bydgoskim Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu organizujemy Grupę Wsparcia Psychologicznego dla społeczników i społeczniczek działających w organizacjach pozarządowych na terenie Bydgoszczy. Pierwsze spotkanie, po przerwie wakacyjnej, we wtorek 12 września. Trwają zapisy!   

  Spotkania mają charakter otwarty, a uczestnikiem może być każdy, kto działa społecznie w naszym mieście. Zapraszamy wolontariuszy, koordynatorów wolontariatu oraz wszystkich członków organizacji pozarządowych. Spotkania są bezpieczną i przyjazną przestrzenią do dzielenia się własnymi doświadczeniami, aktywnego słuchania, nawiązywania kontaktów, udzielania sobie wzajemnie wsparcia emocjonalnego. Uczestnictwo w grupie będzie sprzyjać rozwojowi osobistemu, radzeniu z codziennymi trudnościami, ale też kształtowaniu ważnych, społecznych kompetencji.

  Terminy spotkań ogłaszane są na stronie internetowej oraz profilu facebook Bydgoskiego Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu „Gdańska 5. Rejestracja na spotkania odbywa się poprzez dedykowany formularz.

  Tematyka spotkań:

  -     wrzesień: Sposoby rozwijania życzliwości do siebie

  Dostrzeganie swoich zasobów i łagodne,życzliwe postrzeganie swoich dokonań czy niepowodzeń - to umiejętności, których bez wątpienia warto i trzeba się uczyć, aby być w harmonii z sobą i z innymi. Będziemy o tym rozmawiać na kolejnym spotkaniu grupy wsparcia dla Wolontariuszy, na które serdecznie zapraszamy.

   

  Przyszłe tematy spotkań:

  -     październik: Empatia dla siebie i innych- jak może pomóc w pracy

  -     listopad: Uważność i wdzięczność – magiczny sposób na dobrostan

  -     grudzień: Metody relaksacyjne do własnej pracy.

   

  Osobą prowadzącą spotkania będzie Dominika Czarnecka-Pijarowska, założycielka „Ku Bliskości”, miejsca wsparcia oraz terapii indywidualnej i grupowej, terapeutka TSR I i II stopnia (terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach), pedagożka, trenerka Familylab Association i Familylab Polska, absolwentka szkoleń: „Rodzicielstwo Bliskości dla profesjonalistów I i II stopnia”, „Złości i agresji dla profesjonalistów”, „Seksualności dzieci i młodzieży dla profesjonalistów”, ”Wspólnot wspierających rozwój”, a także z innych z obszarów RB i NVC. Podczas warsztatów prowadząca korzystać będzie z wymienionych zasobów wiedzy i niemałego doświadczenia.

  Każde ze spotkań trwać będzie 3 godziny.

  Zapraszamy!

  Link do formularza: forms.gle/pTFztrc6oZ56k1Zv9

  Wypełnij formularz zgłoszeniowy i zgłoś chęć uczestnictwa w szkoleniu. Liczba miejsc ograniczona!
  UWAGA! Przed szkoleniem każda osoba otrzyma potwierdzenie o zakwalifikowaniu.