logo miasta - trzy kolorowe spichrze
Translate:

  Spotkanie 1,5 proc. dla bydgoskich OPP
  14 lutego 2023 r. o godz. 16.00, wspólnie z Radą Działalności Pożytku Publicznego Miasta Bydgoszczy, zapraszamy do możliwości przedyskutowania nowych działań dot. promowania przekazywania 1,5 proc. podatku dochodowego na rzecz bydgoskich OPP. Spotkanie odbędzie się w formie hybrydowej.  W związku ze zmianą przepisów podatkowych oraz wprowadzeniem (dzięki aktywności przedstawicieli „III sektora”) możliwości przekazywania 1,5 proc. podatku dochodowego na rzecz organizacji pożytku publicznego (OPP) w 2023 r., zakończyła się prowadzona w ostatnich pięciu latach kampania informacyjno-promocyjna pn. „Mój 1% zostaje w Bydgoszczy".

  Jej efektem były różnorodne działania promocyjne organizowane w Bydgoszczy, w szczególności happeningi, które polegały na tworzeniu żywego obrazu 1%, jak i różnorodne kampanie informacyjne i webinary promujące poszczególne bydgoskie OPP oraz ich działalność.

  Nowe zasady przekazywania podatku dochodowego (od 2023 r. 1,5% podatku) to zatem możliwość podejmowania kolejnych działań, dlatego, wspólnie z Radą Działalności Pożytku Publicznego Miasta Bydgoszczy, zapraszamy na spotkanie dot. bydgoskich OPP.

  Spotkanie „1,5 proc. dla bydgoskich OPP”  
  (dla wszystkich zainteresowanych)
  odbędzie się w dniu
  14 lutego 2023 r. o godz. 16:00
  w formie hybrydowej:

  - online, komunikator ZOOM
  LINK / ZAPROSZENIE: KLIK TUTAJ

  (będzie aktywne w dniu wydarzenia)

  - stacjonarnie, w budynku BCOPW ul. Gdańska 5, sala konferencyjna